google-site-verification=vsdn5C3OwKeNvaaG2YnwtvzKL3AgOgWmBH48AQhIS6U
top of page

KAS MES? 

Plastiko virtuazai, kuriantys švaresnę aplinką  mūsų vaikams.
Ir kiekvieną dieną kryptingai dirbantys savo tikslo - "Kad Lietuvos gyvenvietėse NELIKTŲ NETVARKYTŲ NUOTEKŲ" link.

 

"Plastic Technology" ir joje dirbanti komanda, tai mūsų rankos leidžiančios rasti individualų sprendimą kiekvienam bei sukurti NESTANDARTINIUS, NETIPINIUS termoplastikinius gaminius, išpildyti sudėtingiausias klientų idėjas ir visa tai padaryti atitinkant aukščiausius kokybinius reikalavimus. Nuolat ieškome naujų, tobulesnių sprendimų, glaudžiai bendradarbiaujame su Kauno Technologijos universitetu bei mokslo inovacijų ir technologijų agentura. Kasdien tobulėdami patys, tobuliname ir savo gamybos procesus.

Per nepilną dešimtmetį įgyvendinome, suprojektavome ir pagaminome daugiau nei 50 nuotekų valymo įrenginių, skirtų kaimams ir gyvenvietėms bei daugybę kitų vandentvarkos sistemos elementų, tokių kaip nuotekų siurblinės, priešgaisriniai rezervuarai, debito apskaitos talpos ar parengtinio nuotekų valymo įrenginiai. Mūsų gaminami nestandartiniai plastikiniai dangčiai leidžia sandariai ir estetiškai uždengti bet kokių išmatavimų gelžbetonines talpas ar rezervuarus.

Mumis pasitiki didžiausi šalies rekreacijos centrai - mūsų pagaminti balansiniai rezervuarai stovi Lazdynų baseine Vilniuje bei Žalgirio baseine Kaune. Mes nuolat kuriame naujus produktus ir  šiandiena NAUJAUSIAS mūsų gaminys - pasididžiavimas, tai unikalūs lietuviški nuotekų valymo įrenginiai PURA, skirti iki 50GE.

Nuotekų valymo Įrenginiai išbandyti Lietuvoje veikiančioje notifikuotoje SPSC laboratorijoje, turi CE ženklinimą bei atitinka visus nuolat griežtėjančius reikalavimus nuotekų išvalymo rodikliams ir yra vieninteliai Lietuvoje, kuriuose įdiegta inovatyvi kamerų maišymo oru sistema.

 

Blue Print

TURI IDĖJŲ DARBUI KARTU?

Susisiek su mumis

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page