top of page
White Satin

APIE  MUS

UAB „Plastic Technology“ specializuojasi nuotekų valymo įrenginių, kitų vandentvarkos produktų bei nestandartinių gaminių iš plastiko (PP ir PE) gamyboje.

 

Siekiant užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę, nuo pirmos dienos įdiegėme griežtą gamybos kontrolės sistemą. Gamybos procesui naudojame tik patikimų gamintojų aukšto tankio ekstruzines polipropileno bei polietileno plokštes. Pirmieji Lietuvoje pradėjome naudoti Belgijos įmonės „Paneltim nv“ dvisluoksnes („Sandwich“ tipo) plokštes, kurios įgalina gaminti kokybiškas, patvarias ir ilgaamžes stačiakampes talpas. Gamybos procese naudojame automatines plastiko lakštų suvirinimo stakles, kurios leidžia formuoti cilindrines talpyklas, o taip užtikrina kokybišką plastiko lakštų sujungimą tarpusavyje.

 

Pagrindinė mūsų produkcija: nuotekų valymo įrenginiai, siurblinės, talpyklos vandens gerinimo įrenginiams, parengtinio nuotekų valymo įrenginiai, papildoma įranga vandentvarkai, įvairios cilindrinės bei stačiakampės antžeminės ir požeminės talpos, rezervuarai, talpos uždarosioms žuvų auginimo sistemoms. Didelę dalį produkcijos sudaro nestandartiniai gaminiai, pagaminti pagal individualius projektus, atsižvelgiant į užsakovo reikalavimus bei poreikius.

 

Ilgametę patirtį turintys įmonės darbuotojai suteiks profesionalias konsultacijas, padės surasti technologiškai įgyvendinamą sprendimą, tenkinantį kliento pageidavimus. Atidžiai ir kruopščiai vertindami kiekvieną projektą pasiūlysime projektuose nurodytas sąlygas atitinkančius, lūkesčius išpildančius produktus.

 

Kurdami ir gamindami netipinius gaminius susiduriama ir su iššūkiais, kurių sprendimui reikalingi gilesni moksliniai tyrimai, todėl bendradarbiaujame su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra bei Kauno technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetu. Tai mums leidžia objektyviai ir kokybiškai įveikti kylančius iššūkius, užtikrinti gaminamų termoplastikinių talpyklų konstrukcijų stiprumą.

Durys_edited.jpg

Individualūs poreikiai.

Mūsų profesionalūs sprendimai.

bottom of page