top of page

KAS MES? 

Priverčiame plastiką dirbti, tam, kad vanduo Tavo kieme būtų švaresnis

"Plastic Technology" - konstruojanti, kurianti, bendradarbiaujanti ir laisvalaikiu draugaujanti žmonių komanda, lengvai pamišusi dėl iššūkių įgyvendinant net ir sudėtingiausius projektus iš termpolastiko, o ilgametė patirtis vandentvarkos srityje leidžia itin tiksliai įgyvendinti net ir griežčiausius reikalavimus gaminant netipinius buitinių nuotekų valymo įrenginius, kurie spręs konkretaus objekto problemą, o ne bus projektuojami pagal teorinius duomenis. 

Dėka turimos technologinės bazės, nuolatinių inovacijų diegimo, tobulėjimo ir turimos patirties per nepilną dešimtmetį įgyvendinome, suprojektavome ir pagaminome daugiau nei 50 nuotekų valymo įrenginių, skirtų kaimams ir gyvenvietėms bei daugybę kitų vandentvarkos sistemos elementų, tokių kaip nuotekų siurblinės, priešgaisriniai rezervuarai, debito apskaitos talpos ar parengtinio nuotekų valymo įrenginiai. Mūsų gaminami nestandartiniai plastikiniai dangčiai leidžia sandariai ir estetiškai uždengti bet kokių išmatavimų gelžbetonines talpas ar rezervuarus.

Mumis pasitiki didžiausi šalies rekreacijos centrai - mūsų pagaminti balansiniai rezervuarai stovi Lazdynų baseine Vilniuje bei Žalgirio baseine Kaune. Mes nuolat kuriame naujus produktus ir  šiandiena NAUJAUSIAS mūsų gaminys - pasididžiavimas, tai unikalūs lietuviški nuotekų valymo įrenginiai PURA, skirti iki 50GE.

Nuotekų valymo Įrenginiai išbandyti Lietuvoje veikiančioje notifikuotoje SPSC laboratorijoje, turi CE ženklinimą bei atitinka visus nuolat griežtėjančius reikalavimus nuotekų išvalymo rodikliams ir yra vieninteliai Lietuvoje, kuriuose įdiegta inovatyvi kamerų maišymo oru sistema.

"Plastic Technology" ir joje dirbanti komanda, tai mūsų rankos leidžiančios rasti individualų sprendimą kiekvienam bei sukurti NESTANDARTINIUS, NETIPINIUS termoplastikinius gaminius, išpildyti sudėtingiausias klientų idėjas ir visa tai padaryti atitinkant aukščiausius kokybinius reikalavimus. Nuolat ieškome naujų, tobulesnių sprendimų, glaudžiai bendradarbiaujame su Kauno Technologijos universitetu bei mokslo inovacijų ir technologijų agentura. Kasdien tobulėdami patys, tobuliname ir savo gamybos procesus.

 

Blue Print

TURI IDĖJŲ DARBUI KARTU?

Susisiek su mumis

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page