google-site-verification=vsdn5C3OwKeNvaaG2YnwtvzKL3AgOgWmBH48AQhIS6U
top of page
IMG_20211201_111656-ezgif_edited.jpg

NUOTEKŲ SIURBLINĖS

Gaminame įvairaus dydžio nuotekų siurblines - nuo mažiausios kėlyklos, skirtos individualių namų nuotekoms pakelti, iki pramoninių nuotekų siurblinių, kurių skersmuo siekia net 3 metrus ir daugiau.

Siurblines gaminame iš aukšto tankio polietileno (PE-HD) arba polipropileno (PP) vamzdžių dviguba sienele, kurių žiedinio stiprumo klasė parenkama priklausomai nuo siurblinės gylio ir gali siekti net SN8.

VEIKIMO PRINCIPAS

Nuotekų siurblinės skirtos perpumpuoti buitines, gamybines, lietaus ar drenažo nuotekas. Nuotekų siurblinės, yra neišvengiama ir būtina nuotekų tinklo dalis, kadangi ne visuomet pavyksta užtikrinti nuotekų tekėjimą savitaka. Siurblinės gali būti komplektuojamos su panardinamais nuotekų siurbliais arba su sausai statoma nešmenų atskyrimo sistema.

01

Nuotekų kaupimas

Nuotekos, kurias reikia perpumpuoti, kaupiamos rezervuare, kuriame sumontuoti siurbliai. 

02

Nuotekų siurblių darbas

Susikaupus kritiniam nuotekų kiekiui, siurbliai įsijungia ir nuotekos išsiurbiamos iš rezervuaro. Paprastai siurblinėje montuojami du panardinami nuotekų siurbliai (darbinis + atsarginis), tačiau esant poreikiui galima sukomplektuoti ir papildomą įrangą. Siurbliai rezervuare montuojami ant atramų - alkūnių ir yra nuleidžiami iki siurblinės dugno bei iškeliami kreipiančiųjų pagalba, todėl norint aptarnauti siurblius, nereikia lipti į siurblinę.

03

Nešmenų sulaikymas

Stambių nešmenų sulaikymui ant įtekėjimo atvamzdžio paprastai montuojamas nešmenų krepšys. Jo paskirtis apsaugoti siurblių darbo ratą nuo nepageidaujamo užsikimšimo. Pagal pageidavimą, vietoj nešmenų krepšio siurblinėje gali būti įrengiamos automatinės smulkinančios grotos.

nuoteku siurbline.webp
NSDugnas-ezgif.com-png-to-webp-converter.webp

Ypač tvirtas ir sandarus DVIGUBAS dugnas -  užpildomas betonu.

nuoteku siurblines dangtis.webp

Papildomas saugos elementas - metalinės arba GRP grotelės, Gali būti montuojamos po dangčiu.

Itin atsparus korpusas - dviguba sienele

Siurblines-korpusas.webp

TECHNINIAI PARAMETRAI

Visos nuotekų siurblinės projektuojamos ir gaminamos atsižvelgiant į individualią situaciją ir unikalų poreikį. Siurblinės yra ypatingai patvarios ir patikimos. Dvisluoksnis siurblinės korpusas gaminamas iš aukšto tankio polietileno PE-HD, kuris yra itin ilgaamžiškas ir atsparus agresyviems aplinkos veiksniams. 

Visų siurblinių žiedinis standumas yra ne mažesnis kaip SN4 (priklausomai nuo siurblinės gylio), todėl korpusas yra atsparus galimiems pažeidimams, galintiems įvykti montavimo ar eksplotavimo metu. Siekiant užtikrinti korpuso izoliaciją ir apsaugą nuo įšalo, cilindrio dvigubas sienelesesant poreikiui užpildome putų polistirenu.

Vidiniai siurblinių elementai taip pat gaminami iš tik iš nerūdijančio plieno arba plastiko, todėl nesuyra, nerūdija, jų nepažeidžia korozija. Visi techniniai sprendimai užtikrina 100% izoliaciją ir patvarumą.

 

SIURBLINIUKOMPLEKTACIJA2-ezgif.com-png-to-webp-converter.webp

SIURBLINĖS PROJEKTAVIMUI REIKALINGI DUOMENYS

  • Didžiausias atitekčių nuotekų debitas (l/s);

  • Reikalingas nuotekų pakėlimo aukštis (m);

  • Nuotekų pobūdis (buitinės, gamybinės, lietaus ar drenažo);

  • Nuotekų vamzdžio skersmuo ir įgilinimas (atstumas nuo žemės paviršiaus);

  • Projektuojamo slėginio vamzdyno skersmuo ir ilgis;

  • Pageidaujamas darbinių ir atsarginių siurblių skaičius;

  • Pageidavimai siurblinės komplektacijai.

Nuoteku siurbline su atskyrimo sistema.webp

TURI KLAUSIMŲ ?
Laukiam Tavo užklausos

Užpildyt ir gauk greitą KONSULTACIJĄ

+370 699 97741

Mokyklos g. 23, Bukiškio k., LT-14182 Vilniaus r., Lietuva

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page